HİZMETLERİMİZAoEC_Blue

AOEC YÖNETİCİ KOÇLUK DİPLOMA PROGRAMI

İnsanların içindeki cevheri ortaya çıkarmak isteyen bir lider, yönetici veya onları geliştirmek isteyen koç ve koç adayı, eğitmen, danışman, insan kaynakları profesyoneli olabilirsiniz. Deneyimlerinizi, değerlerinizi, felsefenizi de içinde barındıran evrensel koçluk becerileri ile donatılmış size özgü yaklaşımı ortaya koymak istiyor olabilirsiniz. Bunu da kaliteli bir etkileşim içinde olacağınız katılımcı grubuyla yapmanın fırsatını arıyor olabilirsiniz. ICF, EMCC, AC ve Middlesex Universitesi’nden akredite olan Koçluk Eğitimi ile yeni fırsatlar oluşturabilirsiniz.

AoEC_Blue

AOEC SİSTEMİK TAKIM KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI

Bir lider, koç mentor veya danışman olarak sistemin bütününü görmeden yaratmak istediğiniz etki sınırlı kalacaktır. Peter Hawkins modelini temel alan program, sistemin içindeki etkileşimleri anlamak ve doğru müdahaleyi yapmak için gerekli araç ve bilgi ile donatmaktadır. Az kaynakla daha fazla etki yaratmak istiyorsanız, silolardan kurtulmak istiyorsanız, kalıcı değişimler yaratmak istiyorsanız bu programla yeni bakış açısı kazanabilirsiniz.


KOÇLUK HİZMETLERİMİZ

Koçluk ilişkisinin amacı danışanın kendi belirlediği hedefe, koçun desteğiyle ulaşması ve sorunlarının üstesinden tek başına gelmeyi öğrenmesidir.

LİDERLİK PROJELERİ

Yüzyıllar boyu, insanın anlam ve güç arayışı liderlik motivasyonunu ve ihtiyacını da beraberinde getirmiştir.

TAKIM PROJELERİ

Farklı bakış açılarına sahip olmak ve bunları ortak amaçta birleştirmek en kritik kurumsal yetkinliklerden birisidir.


YÖNETİCİ GELİŞTİRME PROJELERİ

Yöneticinin bunu bir sistem içinde yaptığını düşünürsek, aynı zamanda sistemin diğer bütün unsurlarını da dikkate alarak hareket etmesi gerekir.

İLETİŞİM PROJELERİ

Kurumlarda hedefe doğru gitmek sadece iyi bir iş modeline değil, belki daha fazlası ilişkilerin doğru yönetilmesine bağlıdır.

EĞİTİMLER

31 farklı eğitim ile ihtiyacınız olan eğitimleri seçip, kendinize uygun eğitimleri uzman kadromuz tarafından alabilirsiniz.


FASİLİTASYON HİZMETLERİ

Zaman en çokta, alınan kararların fazla sahiplenilmediği, hatta bazen hiçbir kararın bile alınamadığı uzun, verimsiz toplantılarda harcanıyor.

KURUMSAL KÜLTÜR ANKETİ

Kurumsal kültürün dikkate alınmasının “fark yaratan” bir unsur olduğu başarılı uygulamalarda görülmektedir.

TAKIM KOÇLUĞU

Çevik bir takım olmak, takımlar arası işbirliğinin etkin olması artık rekabet ve çalışan memnuniyeti için çok önemli.


KURUMİÇİ KOÇLUK ve MENTORLUK SİSTEMLERİ KURMA

Her geçen gün kurumların tercih ettiği gelişim yöntemlerinden biri olarak yerini güçlendirmektedir.

TERSİNE MENTORLUK

Tersine mentorluk, teknoloji konusunda donanımlı ve deneyimli olan yaşca daha genç birinin, organizasyon içinde kurumsal deneyimi olan yönetici ile kurduğu kişiye özel bir gelişim ve öğrenim sürecidir.

KÜLTÜREL ZEKA ÖLÇÜMLEME

Liderleri ve başarılı yöneticileri bugün işgücündeki kültürel zenginliği değerlendirmedeki kaynağı nedir?