Deiric McCANN

[cs_responsive_image size=”full” image=”6958″ alignment=”alignleft”]

En büyük tutkusu Liderlik, Derin Farkındalıkla Liderlik, Dayanılık Liderler Yaratmak konularında araştırma, paylaşım ve koçluk yapmak olan Dierec’in, aynı zamanda Winning Business Proposals, The Customer Continuum & The Business Bathroom Bible isimli üç kitabı bulunmaktadır. 40 Strategies for Winning Business and Leadership Charisma kitabının da eş yazarıdır. 20 yılda dünya genelinde yayınlanan 1000’in üzerinde de makalesi vardır. Google’da yaratılan, Search Inside Yourself programının eğitmeni ve Irlanda temsilcisidir.

İşbirlikçiliği, etkili iletişimi, sıcak kanlılığı, yüksek enerjisi, yaptığı işlere tutkusu, girişimciliği, öğrenmeye olan merakı, olumlu düşünmesi öne çıkan güçlü yanlarıdır.

Profiles International, kurumuna 1998 yılında Büyük Britanya ve İrlanda için Ulusal Direktör olarak girmiş, 2004 yılından bu yana da Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak kurumun Avrupa va Güneydoğu Asya operasyonlarından sorumludur.

2012 yılında, Smurfit Business School (UCD)’da Business & Executive Coaching konusunda Diploma programını en üst derece ile tamamlamıştır.